Overzicht teams en speelschema (Worldtour onderin)

Speelschema    

Stand

Dinsdag

`t Slotje 1

Maria van de Biggelaar-Janssen
Gidi Peters-Blijlevens
Thera de Koning
José Giezenaar
Diny van Gend-Vereijken

Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 1e klasse - Afdeling 3

`t Slotje 2

Thea Vermeltfoort-Martens
Annie van Sleuwen
Ria Kastelijns-Potma
Annie van Rijsewijk

Dames dubbel 35+ Dinsdag Ochtend 4e klasse - Afdeling 10
Donderdag

`t Slotje 1

Lisa Rietberg
Frederique Kuijpers
Nina Manders
Lieke van Oorsouw

Dames dubbel 17+ Donderdag Avond 2e klasse - Afdeling 2

`t Slotje 1

Brigitte Brookhuis
Annette Visser
Ans van Kaathoven-Crooijmans
Yvonne Verhagen
Wout van der Heijden
Arno Verhagen
Magda Oosterbosch

8&9-competitie Donderdag Avond 2e klasse - Afdeling 23

`t Slotje 2

Linda Staal-Tcheng
Lotte Blok
Heidi van Wanrooij
Ellen Brans-Bokdam

8&9-competitie Donderdag Avond 2e klasse - Afdeling 15

`t Slotje 3

Kim Slaets
Jorieke Manders
Kitty Houdijk-Heesakkers
Jannie van Ham

8&9-competitie Donderdag Avond 2e klasse - Afdeling 23
Vrijdag

`t Slotje 1

Antoon Nooijen
Toon Govers
Piet Hack
Mari van der Aa
Piet Heijl
Tinie van der Aa
Arie de Kruijff
Nico van der Wielen

Heren dubbel 50+ Vrijdag Middag (CBR-OBR-WBR) 1e klasse - Afdeling 3

`t Slotje 1

Christel Jansen-Seijkens
Femke van den Muyzenberg-Goossens
Mariëlle van den Heuvel
Manon van Roij-Kuijpers
Willeke Tenback

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 10

`t Slotje 2

Karin Brinkhuis
Esther Engels-van Rooij
Marja Swarts
Wendy Peters-Sanders
Anita de Jong
Susan Sneijers - Ketelaars

Dames dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 31

`t Slotje 1

Mariska Briels
Maaike van Erp-van der Kallen
Henri van Erp
Josette Bloem-Biemans
Paul Meulensteen
Joan van der Heijden
Ardi Crooijmans

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 6

`t Slotje 2

Hans van Gend
Liesbeth Hendriks-Royakkers
Mar Peters
Petra Rooijakkers-van Lijssel
Riny van Schijndel
Els Spierings-van de Rijt

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 34

`t Slotje 3

Ingrid Lammers-Leenders
Hein Hamelijnck
Marcel Jansen
Wilanda Spierings
Rosemarie Teurlings
Frank Lammers

Gemengd dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 35

`t Slotje 1

Jan van Oosterhout
Jowie Hanegraaf
Geert Elzinga
Neel van Hout
Aad de Zeeuw
Jan van Kessel

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 2e klasse - Afdeling 7

`t Slotje 2

Matty Geven
Jim Bury
Theo Rooijakkers
Rob van der Vleuten
Marcel Verkuijlen
Raymond Schenk

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 10

`t Slotje 3

Paul van Schijndel
René Vermeulen
Jacco van Hout
Rogier van Schip
Valentijn Valentijn
Olaf van den Berk

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 3e klasse - Afdeling 9

`t Slotje 4

Hans van de Mortel
Rob Klomp Bueters
Pieter van Lieshout
Maarten van Stiphout

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 19

`t Slotje 5

Wim Muijs
Wim Willems
Danny van de Goor
Eric Evers
Bas Jacobs
Gerard van Steenbergen

Heren dubbel 35+ Vrijdag Avond 4e klasse - Afdeling 16
Zaterdag

`t Slotje 1

Monique Megens
Zoë Donkers
Hanneke van Oss-de Jong
Ilse van Schip-Swarts
Barbara van Kool - van Esch

Dames 17+ * Zaterdag 1e klasse - Afdeling 1

`t Slotje 2

Inge Loomans
Kristel van de Kam
Michella Donkers
Anneke Meulemeesters
Yvonne Huijbers
Hélène van Bragt

Dames 17+ * Zaterdag 3e klasse - Afdeling 5

`t Slotje 1

Jo Huvenaars
Berdien Geven-van de Rijdt
José van de Vorst-Vaessen
Nicolien Brommersma

Dames dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 9

`t Slotje 2

Ardy Lucassen-van Hees
Mirjam Dankers
Ine Manders-Biemans
Liesbeth Schoones-Joling
Margit Straatman-Westerbeek

Dames dubbel 35+ Zaterdag 2e klasse - Afdeling 10

`t Slotje 1

Marga Gijsbers
Diny van Gend-Vereijken
Annemie van de Burgt-Bekkers
Wim Bogers
Roland Megens

Gemengd dubbel 35+ Zaterdag 1e klasse - Afdeling 4

`t Slotje 1

Jorg Gussenhoven
Peter van Andel
Stan de Haan
Bart van Opstal
Koen Schuurmans

Heren 17+ Zaterdag Topklasse - Afdeling 1

`t Slotje 2

Teun Habes
Jordy Lagerweij
Joep Corstens
Harm van Bragt

Heren 17+ Zaterdag 3e klasse - Afdeling 3
Zondag

`t Slotje 1

Yvonne Linders-Ringma
Hanneke Biemans
Marieke Daelmans
Inge Keeman-van den Heuvel

Dames Zondag 1e klasse - Afdeling 5

`t Slotje 1

Jasper van Cleef
Teun Lammers
Kaj van Lierop
Senna Willemsen
Ilse van Melis
Marit Flipsen

Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag 2e klasse - Afdeling 28

`t Slotje 1

Collin Houdijk
Bram de Vries
Fenne Spierings
Tessa de Visscher
Michelle van Hoeck
Noor de Jong

Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag 2e klasse - Afdeling 15

`t Slotje 1

Bas de Bont
Loes Vermeulen
Giulia Hens
Myrne van Erp
Gideon van Esch
Rob Heijnen
Jorg Gussenhoven

Gemengd Zondag 4e klasse - Afdeling 17

`t Slotje 2

Daniel Barendse
Timo Hocks
Laura Hazenberg
Roy Willemsen
Kelly Slaets
Maaike Jongmans

Gemengd Zondag 5e klasse - Afdeling 16

`t Slotje 3

Lisa Rietberg
Laura Vereijken
Lieke van Oorsouw
Frederique Kuijpers
Willem Aarts
Jelle Rietberg
Mats Biemans
Yamai van Rooij
Jelle Wijgergangs

Gemengd Zondag 6e klasse - Afdeling 15

`t Slotje 1

Wouter de Jong
Swen van Steenbergen
Yorg Peters
Teun Jongmans
Wouter van der Avoird

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag 1e klasse - Afdeling 12

`t Slotje 2

Tim Spierings
Benedikt Alting von Geusau
Hugo Wissmann
Micheál Roche
Jesse van de Laar

Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag 2e klasse - Afdeling 22

`t Slotje 1

Daphne Graat
Inès Hamelijnck
Nienke van de Rijdt
Meike Lahaye

Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag 2e klasse - Afdeling 24


Groen 1
Stand en programma
Gijs van der Avoird (Captain)
Bjorn Bekkers
Stan Bekkers
JulianBekx
Boris Sneijers
Stef Weekamp


Groen 2
Stand en programma
Suze van der Vleuten (Captain)
Sven Crooijmans
Ramon van Geffen
Florian Smulders
Vince Vereijken
Naomi Klomp
Aron van de Berg


Rood 1: Team 1:  Link speelschema

  • Giel Rooijakkers
  • Finn Eland
  • Niels van Kessel
  • Jonas van den Muyzenberg
  • Tim Slaets
  • Fedde van den Eijnden

Rood 1: Team 2: Link speelschema 

  • Manouk van Zutphen
  • Lucas Brans
  • Iris Brans
  • Fleur van de Goor
  • Evi van Melfoort
  • Lotte Blok

Rood 2: Team 1: Link speelschema 

  • Tess Berkers
  • Senna van Eijndhoven
  • Bram Endevoets
  • Dean Woudenberg
  • Ivo Verschuren

Oranje 1: Team 1: Link speelschema

  • Pleun van Boekel
  • Rive van Bokhoven
  • Jasper van Schip
  • Ella Gussenhoven
  • Noa Verhoeven

Oranje 2: Team 1: Link speelschema

  • Milan van Geffen
  • Beau van den Berg
  • Levi van Maaren
  • Lieke Hermens

Oranje 2: Team 2: Link speelschema

  • Ella Weekamp
  • Liv van Bokhoven
  • Luca Verhoeven
  • Nikki de Gouw
  • Sarah van de Laar

De speeldata in het voorjaar zijn:

Rood en Oranje Groen
Periode 1:
Zondag 18 maart 2018
Zondag 25 maart 2018
Maandag 2 april 2018
Periode 2:
Zondag 10 juni 2018
Zondag 17 juni 2018
Zondag 24 juni 2018
Zondag 1 juli 2018

 

Zondag 8 april 2018
Zondag 15 april 2018
Zondag 22 april 2018
Zondag 6 mei 2018
Zondag 13 mei 2018
Zondag 27 mei 2018
Zondag 3 juni 2018